چندین پلتفرم متفاوت برای فریلنسری موجود هست که میتوانید تحت عنوان یک فریلنسر در آن‌ها نام نویسی نمائید . با عمل در‌این پلت فرم ها شما می توانید درآمد ارزی داشته باشید .
در پی تنی چند از پلتفرم های برتر جهانی برای فریلنسری را می‌بینید :
یک کدام از دوست داستنی ترین مکان ها برای برنامه نویسان فریلنسر می‌باشد تا پروژه پیدا نمایند . هنگامی که اینجانب فریلنسری می‌کردم تمام پرو‍‍ژه هایم را دراین تارنما پیدا می‌کردم . حال که کسب و کار خودم را سازمان می‌کنم , از پلتفرمشان برای انجام کارهایم به کارگیری میکنم .

یک پلتفرم دوستداشتنی دیگر برای کد نوشتن فریلنسری . مشابه به UpWork : کارفرمایان کارهای متعدد را خواهش می نمایند و فریلنسر ها برای آن‌ها التماس می دهند .

یک مکان دوستداشتنی دیگر برای برنامه نویسان فریلنسر برای اینکه کار پیدا نمایند وب سایت Fiverr . com است . در‌این وبسایت شما یک پروفایل می سازید و مشتریان بالقوه در جهت شما می‌آیند . در حالی که در دوسایت گذشته شما می بایست در‌پی مشتریان می رفتید . زمانی شما Fiverr را به کارگیری می‌کنید مشتریان در راستای شما می‌آیند .
Golance
پلتفرم دوستداشتنی دیگری که محبوبیت متعددی به دست آورده و بها جست و جو کردن را داراست Golance . com است .

مجله آموزشی برنامه نویسی برای بازار کار یک ,فریلنسری ,فریلنسر ,پلتفرم ,ها ,کار ,نویسان فریلنسر ,پیدا نمایند ,برنامه نویسان ,ها برای ,شما می ,برنامه نویسان فریلنسر ,برای برنامه نویسانمنبع

رتبه 1 گوگل ، سئو سایت به صورت تضمینی

آموزشasp.net تخصصی

باشگاه کچل‌ها !!

چرا می بایست برنامه نویس اندروید شویم؟

نصب کوتلین ( Kotlin ) روی رایانه شما

چه‌گونه یک هاست مطلوب تعیین کنیم؟

معرفی کتاب فراگیری گویش کد زدن جاوا

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

فروشگاه کمد دیواری http://niksadarman.ir/ پرده زبرا عقیق و فیروز تو بهترین خرید رو از ما داشته باش عروسک درب ضد حریق بازسازی طراحی دکوراسیون داخلی اینجا همه چی هست حاشیه نشینان هدف در فوتبال ایران